Shes Distancera per wv dhe Audi

Shitet nga: Distancera 09 Pri 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes distancerat per WV dhe Audi,jon komplet per 4 rrotet se bashku me sherafat e vet.

Viber:+38649556005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim