Shes brisaq per vetura 24mi copa

Shitet nga: Besart 22 Maj 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes brisaq per vetura
Jane 19-20-21-22
Jane 24mi copa
Shiten vetem me shumic
Ose komplet ose vetem nga 1mi copa
Qmimi per cop eshte 2 euro i padiskutushem
te posaardhura nga gjermania
bk

Per kontakt 045655020 edhe ne viber
0037745655020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim