Shes fellnet jan shum te bukura

Shitet nga: Xxxxxxx 11 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet jam shum te ruajtura siq shihen ne fot jan per te gjitha bmw 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim