Shes fellnet per ford 195/55/16 she

Shitet nga: Fellnet 22 Krr 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per ford me githe guma jane te veres dimenzioni 195/55/16 gumat jane te njejta katertat DUNLLOP fellnet jane me 4 bulona jane ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim