Shes gomat me bandash 195 65 15 M+S

Shitet nga: gon 28 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me bandash 195 65 15 M+S te ardhura nga Zvicra .044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim