Shiten 4 gomat e dimrit 16-she Sava

Shitet nga: Niki 09 Mar 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

108 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
I shes 4 gomat e dimrit Sava per Opel Astra, jane 16-she, te ruajtne, nje dimer te perdorne, por e kam shit veturen me goma te veres, e keto me kane mbet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim