Skuter 49 kubik

Shitet nga: toti 21 Maj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Skuter sym 49 kubik .
dokumentat ikan hup
Boj ndrrim me kros 125 ose 250
Pare shtoj po jo shum
Ose me nej sen qe mkonvenon
Skuteri eka defekt ato qe edhez nkam anllaseri mka hip veq dhez me toj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim