Tepija,goma rezerv,drizhalica,shtrafa

Shitet nga: T 15 Maj 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes tepija per lloj-lloj vetura si
Golf 5
Passat
Touran
Mercedes
Etj
Tepiat janë origjinal nga Gjermania dhe

Drizhalica janë shumë të mira pothuajse të reja
Kemi goma te holla 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim