U SHITEN FELLNET

Shitet nga: Privat 07 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

133 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet me ni Qmimi shum te Lire ja vlen me thirre
Viber 044 826 836 ose ipko 049127366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim