U SHITEN

Shitet nga: 21 Qer 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

870 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me fellne
numer 245/45/19
jane per Audi A5 A6 A7 A8
gomat jane te veres 2014 shume te mira
jane ne gjendje shume temire
te posaardhura nga gjermania
MUNDESI NDRRIMI

bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim