U SHITEN

Shitet nga: Besart 26 Jan 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR   135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat te dimrit M+S
Jane 4 cop te njejta
KUMHO
Jane 195/60/15
Vetem 1 muaj te perdorura
Te posaardhura nga gjermania
Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim