U shiit

Shitet nga: Labi 22 Qer 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ushitt.
Shes fellnet 16 inq shum tmira model iri gjith ashtu edhe gomat ikan shum tmira 044896738 ose vb +37744896738


nderrim me fellne tjera 13 14 15 16 17 18 205.45.16 215.40.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim