UNIKONZUM Shtopa golf 5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 30 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
UNIKONZUM Shtopa golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim