USHITEN

Shitet nga: Besart 03 Tet 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 gomat DUNLOP 2 jane 2014 dhe dy 2016 jane thuajse te reja ne gjendje shume te mire Te posaardhura nga gjermania
Bk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim