Unikonzum-petrol Shtopa passat C3 PASSAT IV

Shitet nga: unikonzum-petrol 10 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Unikonzum-petrol Shtopa passat C3 PASSAT IV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim