fellne 15

Shitet nga: guxim 12 Nën 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 15 me 4 shtrafa 205.55.r15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim