fellne 16' per Renault.

Shitet nga: Arlind 16 Jan 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16' per Renault me goma te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim