fellne 17 o.z racing

Shitet nga: burim 09 Jan 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 OZ Racing

fellnet jon ne gjendje shum te mir dy gomat sava 20% te perdorura ndersa dy djeta ma te dobta
gomat jon 225.45.17

felljet bojn per Opel, Mercedes,VW Passat & golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim