fellne me goma per golf 4

Shitet nga: valdet 30 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma per golf 4 ..... 15 coll qmimi 120 euro....................
................................................ vrejtje nje fellne nuk e ka kapakun qe i mbulon shrafat .................
........................................................................ tele 044 111148..............................................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim