goma dimrit 215/65R 16C

Shitet nga: rudari 30 Dhj 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma dimri per T5 215/65r 16C
qmimi 50 copa 100 euro dyat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim