goma te dimrit

Shitet nga: guxim 19 Mar 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e dimrit te perdorura te mira 165.65.r15 boj ndrrim me te veres 205.50.r15 shiten me bandasha ose pa bandasha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim