goma215 70 16

Shitet nga: fg 27 Pri 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 215 70 16 te ardhura nga Gjermania.044656060 2 njojt 2 njojt te 4 numrin njojt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim