shes 2 goma 215.60.16 me C

Shitet nga: gg 19 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 215.60.16 me C te mira te ardhura nga Zvicra 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim