shes 235 50 18

Shitet nga: gg 05 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 235 50 18 te ardhura nga Zvicra viti 2013 .044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim