shes 4 fellne origjinale PORSCHE (ngjiten ne GOLF)

Shitet nga: agim 29 Krr 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellne bashke me goma, modeli 17'', jane origjinale nga GJERMANIA...per modele te ndryshme te PORSCHE-jave, gomat jane te perdoruna por ne gjendje te mira. Me kete ADAPTER ngjiten edhe ne Golf, Passat, Lupo etj
http://www.ebay.de/itm/Adapterplatten-4x100-auf-5x130-25mm-VW-Golf-Cabrio-Corrado-fuer-Porsche-Felgen-/181434848399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim