shes 4 fellne origjinale per PORSCHE

Shitet nga: agim 25 Pri 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellne bashke me goma, modeli 17'', jane origjinale nga GJERMANIA...per modele te ndryshme te PORSCHE-jave, gomat jane te perdoruna por ne gjendje te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim