shes bandash 16 per golf 4

Shitet nga: ff 29 Tet 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash 16 per golf pa goma .jane te ardhur nga Zvicra .044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim