shes federat e bmw 530

Shitet nga: Fellne 05 Sht 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes federa te bmw 530 viti 2006 baj ndrim me fellga 14 she ose 15she te golfit 2sh ose me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim