shes fellne 15 per mercedes ndrrim me fellne 16

Shitet nga: gg 31 Jan 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 15 per mercedes ndrrim me fellne 16 .fellnet jan te ruajtura.044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim