shes goma 235 45 17

Shitet nga: tt 02 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 235 45 17 .2 copa jan 2014 2 copa 2011 .044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim