shes goma dhe bandash 14 per golf 2 3 etj

Shitet nga: gb 01 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 185 60 14 nga marka Sava 2014 bandash 14 dhe kapakat.mund ti ndajm.044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim