shes gomat 175 60 15

Shitet nga: gg 17 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 175 60 15 te ardhura nga Zvicra 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim