shes gomat 195 65 15

Shitet nga: hdhd 28 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 195/65R15 shum te mira dhe te ruajtura nga Zvicra .044656060 049642073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim