shes gomat 235 45 17

Shitet nga: yy 23 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat Michelin 235 45 17 te ardhura nga Zvicra 044656060 ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim