shes gomat 235 55 17

Shitet nga: gg 17 Gsh 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 235 55 17 njera esht me iniksi viti 2014 nga Zvicra 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim