shes rrotkapne 16 per opel

Shitet nga: gom 14 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes rrotkapne 16 per opel .044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim