shes rrotkapne per golf 6

Shitet nga: xx 12 Tet 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes rrotkapne per golf 6 origjinal nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim