"OFERTE SPECIALE" VW Radio (i ri) + AUX

Shitet nga: Luli Dje 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
OFERTE SPECIALE:
Radio RCD510 (i ri) + AUX kabull, me nje cmim fantastik, vetem 150 eur. Montimi gratis.
Performancat e radios:
Magazina me 6cd mp3, touch screen, sd card, aux, origjinal vw.

Kontakt ne tel: 044 981 666.

i RI, ne paket...
VW. RCD510 , RNS, RCD 510
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim