BMW e46 player orginal +cd changer 6cd

Shitet nga: BMW 27 Mar 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
BMW e 46
Radio player me kaset ne gjendje te rregullt +cd shanzher me 6 cd

qmimi I voliteshem
044765454

Cd shanzheri ben per te gjitha llojet e bmw
Bmw x5
Bmw x3
Bmw x1
Bmw 320
Bmw 530
Bmw 730
Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim