BMW e46 player orginal

Shitet nga: BMW 22 Nën 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
BMW e 46
Radio player me kaset ne gjendje te rregullt

qmimi I voliteshem
044765454

Bmw 320
Compakt
Cupe
Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim