CD Player-Pioneer (I Paperdorur)

Shitet nga: Berat Gashi 09 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes CD Player Pioneer, eshte i paperdorur. Arsyja e shitjes eshte se nuk ka ba per Peugeot 308. CD Player ka dhe USB Port dhe eshte i importuar nga Anglia.

Te interesuarit te lajmrohen edhe ne VIBER.

Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim