Cd player per golf 6 eshte orgjinal vw

Shitet nga: Vw Dje 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd eshte i posa ardhur nga jasht orgjinal VW
Eshte me 6 cd + sd
Aux blootuth etj
Vetem blers serioz
montimi gratis
044765454 viber
049765454

Golf 6
Passat 3c
Passat cc
Golf 5
Golf 5 plus
Polo
Jetta
Tauran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim