DVD Radio CD per passat golf 5 touran te sapo ardh

Shitet nga: Xx 10 Shk 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
DVD ETRONIC e sapo ardhun nga gjermania me keto opsione :NAVI DVD TV etj.per golf4 bora passat
RADIO CDe sapo ardhun nga gjermania ORIGJINAL PER PASSAT GOLF 5 TOURAN ETJ.
INFO +37744963705
Mundsi ndrrimi iphone 4,4s,5,5s,6 samsung s3,s4,s5
QMIMI I LIR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim