Kenwood KRC-777r + 10 CD Changer box + Altoparlant

Shitet nga: valdet 20 Krr 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Audio sistem per Automobila
Kenwood Krc-777r + 10 CD Changer box +
Altoparlant First Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim