Oferte Speciale-Radio RCD310 + aux!

Shitet nga: Luli 15 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Oferte speciale:
Radio origjinale nga Volkswagen RCD310 + AUX + MONTIM + rregullim i rrymes = vetem 90 eur.

Tel dhe viber: +37744981666

Radio bon per: golf 5, golf6, touran 2004-2012, passat 3c 2005-2012, caddy 2005-2012, Tiguan,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim