RCD510 RCD 510 - Radio Origjinale per VW

Shitet nga: Luli 19 Tet 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio nga VW, RCD510,
Ka magazinen me 6 CD mp3, sd card, lidhet me kabull me usb, aux, lidhet me komanda nvollan, ka touch screen.
Ky radio bon per VW Golf 5, Golf 6, Touran, Tiguan, Passat, caddy etj.
I paperdorur, I ri.
Cmimi shume i mire...

Viber: +37744981666Tags: VW , Golf , Passat, Touran , Tiguan , RNS , RCD , DVD , mp3 , Muzike , multimedia , Pollo , RNS , RCD 510 , 310, VW, AUDI, SEAT, Shkoda, Radio navigacion. etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim