Radio cd player per VW Golf VI

Shitet nga: Visar 30 Qer 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio cd mp3 player per VW golf 6 dhe tjera vetura te markes VW

Visar
+37744754070 / viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim