Shanzher per Golf IV me 6 CD. Orgjinal per VW

Shitet nga: shanzher 27 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes shangjer per Golf IV me 6 CD. Orgjinal per VW. Komplet me kabëll dhe ramin (mbajtësin) e tij orgjinal

Per informata tjera kontaktoni ne numrat e telefonit 044 193 272 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim