Skoda cd player

Shitet nga: Vw 23 Nën 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Skoda cd player ne gjendje te rregullt
Orginal
044765454Ben per shkoda te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim