VW RADIO RCD510 i ri!

Shitet nga: Luli Sot 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio RCD510 (i ri) me nje cmim fantastik, vetem 150 eur. Montimi gratis.
Performancat e radios:
Magazina me 6cd mp3, touch screen, sd card, origjinal vw.

Kontakt ne tel dhe viber: +377 44 981 666.

i RI, ne paket...
RNS , RCD 510 , 310, VW, AUDI, SEAT, Shkoda, Radio navigacion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim